logo

Compass

 

KRÁSNÝ A INOVATIVNÍ

 

Projeďte se zbrusu novým Jeepem Compass Opening Edition jako první! Toto auto je věnováno všem, kdo chtějí vůz vyzkoušet mezi prvními a získat jedinečnou prémiovou verzi vozu. Buďte dobrodruhem, který objeví důmyslné propojení tradice s inovací, kterého se podařilo Jeepu dosáhnout: navrací prvky, které dělají ze značky Jeep® legendu, navíc v novém kabátě. Klouzejte pohledem po jeho hladkých aerodynamických tvarech, lemovaných lištou z leštěného chromu, přes propracované detaily až k sedmiotvorové masce chladiče a nechte krásu vyjít na světlo v podmanivé záři LED denního svícení světlometů. Výrazné sportovní linie utvářejí auto, které vás ohromí svým designem. Objevte 18" litá kola a prémiově zařízený interiér plný nejkvalitnějších materiálů a supermoderních technologií, jakou je například 8.4" navigace Uconnect a dva silné motory zajišťující mimořádný výkon.

 

 

 

Vyberte si svou střechu

  

KLÍČOVÉ PRVKY VÝBAVY18” litá kola

Jeep® Compass Opening Edition je standardně vybaven šedými 18palcovými leštěnými koly z hliníkové slitiny, která perfektně obstojí ve městě i na polní cestě.


Chromovaná lišta lemující celý vůz

Chromovaná lišta obtáčí vozidlo podél zadního okna, čímž autu dodává punc luxusu a elegance, který vyvažuje jeho snadno rozeznatelný, agresivní design.


Maska Chladiče

Pověstná maska se sedmi otvory, nejtypičtější symbol Jeepu®, získala inovovaný vzhled, který podtrhuje moderní styl nového Jeepu® Compass.


LED zadní světla

Zbrusu nový Jeep® Compass je vybaven zadními světly, která v sobě spojují design a funkci. Světlomety perfektně pasují mezi linie vozu, čímž mu propůjčují výrazný a jedinečný vzhled.

 

 

DLOUHO OČEKÁVANÝ DESIGN

 

Neotálejte a vystupte z davu se zbrusu novým Jeepem® Compass Opening Edition a jeho elegantnímu a průbojnému designu. Postavte se výzvám čelem díky sebejistému postavení vozu a aerodynamickým tvarům jeho karoserie. Volitelná střecha v černé barvě a chromovaná lišta, která dramaticky obepíná záď i boky vozidla, umožní toto SUV rozeznat na první pohled. Upoutat pozornost nikdy nebylo tak snadné jako s novým Jeepem® Compass.

<p >

 

 

PŘIPRAVEN K DOKONALÉ PREMIÉŘE

 

Určete nový směr a objevte pečlivě vytvarovaný interiér nového Jeepu® Compass Opening Edition, který vám bude ideálním společníkem na každé cestě. Připravte se vyrazit za dobrodružstvím: důmyslně navržená kabina z vybraných materiálů nabídne kromě typických designových prvků značky Jeep i řadu moderních technologií, například 7" barevný přístrojový panel. Není třeba spouštět vaše oči z vozovky ani ruce z volantu: audiosystém, mikrofon i rychlost lze kontrolovat pomocí vestavěného ovládání. Mocný výkon vozu zajistí jeden ze silných motorů s pohonem všech kol: 1.4L MultiAir II AT9 s výkonem 170 k a 2.0 MultiJet II AT9 s výkonem 140 k.

 

 


"VYTŘÍBENÉ DETAILY"

 

 

POSOUVÁ TECHNOLOGICKÉ HRANICE

 

Dodejte vaší interakci se smartphonem nový rozměr na palubě vozu Jeep® Compass Opening Edition, který vám umožní snadno vyřizovat telefonáty, pouslouchat hudbu, odepisovat na zprávy a mnohem více. Objevte nové možnosti propojení vozu s vašim smartphonem díky novým funkcím navigačního systému Uconnect™ 8.4”. Apple CarPlay umožní uživatelům iPhonů získat přístup k Apple Maps, zprávám, telefonátům a Apple Music skrze hlasové ovládání Siri. Android Auto™ pak zajistí snadný a bezpečný přístup k hlasovému ovládání handsfree, Google Maps™ a Google Play Music™ přes dotykový displej systému Uconnect™ či ovládání na volantu.

 

 

NAJDĚTE PRO VÁS TEN PRAVÝ

 

Zbrusu nový Jeep® Compass Opening Edition razí cestu dalším typům výbavy vozu, které budou k dostání později v průběhu roku. Jeep® Compass nabízí celou řadu možností díky více než 70 bezpečnostním prvkům, snadno ovladatelné technologické výbavě a varietě dostupných motorů. Své vozidlo si můžete nechat doslova ušít na míru - od barvy karoserie až po designové prvky. Sledujte novinky a dozvíte se o řadě Jeep® Compass mnohem víc!

 

 

 

VZHLED INTERIÉRU

Zvolte si váš ideální styl ze čtyř dostupných barev interiéru, inspirovaných výzvami aktivního života z celého světa.

BEZPEČNOST

Díky více než 70 dostupným prvkům aktivní a pasivní bezpečnosti bude vaší jedinou starostí výběr příští destinace.

KOLA

Posuňte hranice s pěti dostupnými designy kol, vytvořenými pro ideální výkon ve městě i terénu.

 

 

 

 

 

 

VYHLAŠTE KONEC VŠEDNOSTI

Zbrusu nový Jeep® Compass vás zavede mimo vyšlapané cesty. Vyhlašte konec všednosti každodenního života a vydejte se na výpravu, na níž poznáte čtyři vůdčí osobnosti designu, UX a nejmodernějších technologií. Odvážlivce, kteří svým přístupem a tvorbou změnili společnost a běžný život nás všech. Hrdiny, kteří inspirovali ostatní k jinému pohledu na svět.